torsdag 11. september 2014

Gjennomgang mandag

På mandag skal dere presentere grovkonseptene deres for Markus Schwai, meg, Julie Nordhagen og Birgitte Kahrs fra kommunen. Dere får 5 minutter til å presentere og vi kommer til å bruke 10 minutter til å komme med tilbakemelding.
Her er tidskjema for mandagen:

Gjennomgang mandag 15.09
9.15 - 10.00 - STRATEGI 1

9.15 GRUPPE 1: Jørgen Tellefsen Relling- Vegard Forbergskog- Kristin Pallin - Elise Gaare Ytterstad - Karine Hemstad

9.30 GRUPPE 2: Margunn Aksnes - Anne Widengreen - Knut Haatveit – Knut Hexeberg Henriksen - Christoffer Borge Johansen - Tobias Ruus

9.45 GRUPPE 3: Kristin Munkeby - Marie Sæbø Vik - Elise S. Rolstad - Joakim Glenthøj, Tord Bukve - Simen E. Trollvik

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
10.00 15 min pause
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

10.15 - 11.00 - STRATEGI 3

10.15 GRUPPE 8: Kristin Mørk - Marianne Lona Moa - Annika Moland Norderud –
Unn Vilde Gilberg - Mariann Stensaas - Guro Grimsgaard

10.30 GRUPPE 9: Egil Jarell Lura - Jakob Kleven - Oda Tuv Svindland – Andrea Reinlund Sæther - Håvard Gloppen Ytrehus

10.45 GRUPPE 10: Sofie Thestesen - Julie Lerfald - Eirik Strand - Kristoffer Olsen Hauge

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
11.00 15 min PAUSE
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

11.15 - 12.00 STRATEGI 4

11.15 GRUPPE 11: Ane Nordby Falkenhaug - Bjørg Agasøster – Cecilie Langmoen Nilsen - Fredrik Asplin - Kristian Ormhaug

11.30 GRUPPE 12: Alice Lødemel Sandberg - Amund Mikalsen Rolfsen – Erlend Høimyr - Beate Slåttsveen

11.45 GRUPPE 13: Ebba Karoline Due - Hans Olav Myskja - Ingrid Bjurulf –Kristin Ekkerhaugen -Ida Letnes - Andreas Weibye

----------------------------------------------------------------------------------------------------
12.00 LUNSJ
----------------------------------------------------------------------------------------------------

13.00 – 14.00 STRATEGI 2
13.00 GRUPPE 4: Morten Mathisen - Jonathan Labugt - Eirik Skårdalsmo – Niklas Profors - Bendik Barstad

13.15 GRUPPE 5: Karen T. Lund - Silje Sandvin - Oda Holte - Mads Fikkan – Trine M. Skjeltorp - Helge Prestrud

13.30 GRUPPE 6: Bendik Berg - Hanne Gulowsen - Marthe Vaagland – Jan Fredrik Holmestrand - Martin Vevatne - Tyra Mathilde Marsteng

13.45 GRUPPE 7: Elise Shumei Villanger - Mathilde Sunquist - Per Kristian Solem – Madeleine Refrem Bongard - Liv Lybæk





Ingen kommentarer:

Legg inn en kommentar